Služby

Účetní a daňová evidence pro neplátce DPH

Připravíme interní doklady, které jsou potřebné pro správné vedení účetnictví. Zpracujeme měsíční účetní uzávěrku. Vytvoříme Vám závaznou evidenci a knihu účetnictví. Děláme také zakázkové vedení daňové evidence i účetnictví pro neomezený počet jednotek. Základním kamenem daňové evidence je správná agenda. Zkontrolujeme již pořízené záznamy. Naše vedení účetnictví je metodické.

Účetní a daňová evidence pro plátce DPH

Připravíme interní doklady, které jsou potřebné pro správné vedení účetnictví. Zpracujeme měsíční účetní uzávěrku i roční účetní uzávěrku včetně dokladových inventarizací. Připravíme podklady pro DPH a zpracujeme přiznání DPH.  Děláme také zakázkové vedení daňové evidence i účetnictví pro neomezený počet jednotek.

Daňová optimalizace

Jedná se o legální cestu, která Vám sníží daňovou povinnost bez porušení zákona. Pomůžeme Vám zredukovat daň z příjmu fyzických i právnických osob. Jedná se o logické jednání každého daňového subjektu. Pomůžeme Vám správně nastavit mechanismy pro daňové plánování a využít veškeré možnosti daňové optimalizace. Je nutné si uvědomit, že neexistuje obecný způsob, kterým lze optimalizovat daňovou povinnost – my Vám pomůžeme nalézt ten ideální jen pro Vás.

Rekonstrukce účetnictví

Pokud jste narazili při kontrole Vašeho účetnictví na významné nesrovnalosti nebo došli ke ztrátě elektronických dat a nemáte zálohu, nezoufejte. Vše napravíme díky rekonstrukci účetnictví. Rekonstrukce se provádí například i v případě kdy, zůstatky účtu nejsou doloženy, nejsou respektovány obecně závazné účetní principy, účetnictví vykazuje rozpory a je významně neúplné atd.

Účetní audit

Audit je ověřovací zakázka, v níž odborník vyjadřuje závěr s cílem zvýšit míru důvěry předpokládaných uživatelů jiných, než odpovědná strana ohledně výsledku hodnocení či oceňování předmětu zakázky vůči daným kritériím. Tuto službu provádíme externě.

Daňové poradenství

Naše poradenství není jen o doporučeních a radách. Náš tým se bude snažit v co největší míře seznámit s Vaší situací a najít pro Vás to nejlepší řešení. Máme dlouholetou praxi v oboru a umíme se dobře orientovat v daňové oblasti. Naše poradenství zahrnuje i zastupování před úřady či komunikaci s dalšími subjekty.

Mzdové účetnictví/personalistika

Naše společnost Vám nabízí i možnost vedení mzdového účetnictví.

Dále bychom Vám rádi představili možnost spolupráce s personální agenturou Práce pro každého s.r.o. Tato společnost nabízí jak služby personální agentury, tak poradenství v personální oblasti. Bližší informace naleznete na www.praceprokazdeho.eu.